رستوران و اقامتگاه محلی قلعه الموت

رستوران و اقامتگاه محلی قلعه الموت

اقامتگاه محلی قلعه الموت در روستای گازرخان استان قزوین و در منطقه خوش آب و هوا و کوهستانی الموت درون یک باغ بزرگ و سر سبز واقع شده است . این خانه محلی با سبک معماری ساده ی روستایی در سال ٨٠ برای پذیرای از توریست گردان و مسافران محیا گردید.

رستوران و اقامتگاه محلی قلعه الموت
Alamuttourism

 

اقامتگاه محلی قلعه الموت پذیرایاز ١٠٠ گردشگر را دارد و دارای ٨ سوئیت با حمام و توالت ایرانی و فرنگی و آشپزخانه مستقل (١ سوئیت ۵ تخته ، ٢ سوئیت ۴ تخته ، ۴ سوئیت ٣ تخته ، ١ سوئیت ٢ تخته ) و ١ اتاق سنتی ٨ نفره و ١ اتاق ٣ تخته و ١ اتاق ۴ نفره می باشد که میهمانان این اتاق ها باید از توالت ایرانی و حمام و آشپزخانه مشترک داخل حیاط استفاده کنند. همه ی سوئیت ها و اتاق ها مجهز به سیستم گرمایشی بخاری نفتی ، بخاری برقی و بخاری گازی (کپسول ) هستند.

رستوران و اقامتگاه محلی قلعه الموت
Alamuttourism

 

از دیگر امکانات این اقامتگاه میتوان به سالن غذا خوری ، پارکینگ غیر مسقف ، راهنمای تور و … اشاره کرد . چنانچه مسافران عزیز تمایل داشته باشند با هماهنگی قبلی می توانند از غذاهای محلی لذیذ این اقامتگاه لذت ببرند . شما میتوانید علاوه بر اقامت در این خانه بومی و لذت بردن از طبیعت بکر و آرام و فضای دور از زندگی ماشینی به اماکن گردشگری و طبیعت گردی منطقه زیبای الموت بروید و از برخی از جاذبه های توریست گردی از جمله قلعه الموت ، دره اندج و دریاچه اوان دیدن کنید .

Alamuttourism
رستوران و اقامتگاه محلی قلعه الموت

 

فاصله تا مرکز شهر >١٠۵ کیلومتر (٢ساعت و ٣٠ دقیقه)

فاصله تا قلعه الموت >٩٧ متر ( ١ دقیقه )

فاصله تا دره اندج>٢١ کیلومتر (٣۵ دقیقه )

فاصله تا دریاچه اوان>۴٠ کیلومتر (١ ساعت )

شماره تماس برای رزرو:٠٩١٢۵٨٢٢٩٠١-٠٩١٢٧٨٣٩١٩٨-٠٢٨٣٣٧١٩٢٨٩دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =